GÜLSAN PROFİL

GÜLSAN 1971 yılında ülkemizde o gün için üretilmeyen Cam kapı stoplarıyla başladığı çalışmaların ardından bu gün geldiği nokta ile gurur duyuyor.

O yıllardan bu güne hemen her alan baş döndürücü hız ve öngörülmeyen boyutlarda genişledi. Beraberinde yeni konular ve yeni taleplerle üretim ve hizmet anlayışlarıda farklılaştı. Sadece ülkemizdeki iç ve dış mimari, mağazacılık, vitrin anlayışı gibi alanlarda GÜLSAN´ ın getirdiği çözümlerin oluşturduğu sinerjinin, ekonomik yaşama katkısı önemli boyutlarda oldu.

1986 yılında Isıcam sektöründeki hızlı gelişmeyi farkeden GÜLSAN, bu alanda ısıcam profili ve ısıcam aksesuarlarının üretimini geniş çaplı bir organizasyonla gerçekleştirdi. Ayrıca ısıcam kimyasallarında dünyaca ünlü markaların mümessilliklerini alan GÜLSAN, bugün hala ilk günkü heycanıyla büyüme stratejilerini yeniliyor.

20.000 m2´si kapalı 30.000m2 alanda faaliyet gösteren GÜLSAN her türlü yeniliğe ve gelişmeye açık yönetim kadroları, uyguladığı modern satış ve işletme yöntemleri ile yüksek bir performans sergilemektedir. Kaliteli ve oturmuş yaklaşık 500 kişilik insan kaynağı ile Gülsan; sanayici, küçük sanayici, işadamı, mimar, dekoratör, esnaf vd. kesimlerin yapılarına ve mentalitelerine uygun hizmet beklentilerini en üst düzeyde karşılıyor.

Bünyesindeki üretim kalemleri, teknolojisi, insan kaynakları, üretim kapasitesi, ihracatı da düşünüldüğünde GÜLSAN sektöründe önemli bir gücü ve misyonu temsil ediyor.

Her şey daha iyi hizmet ve kalıcı işler sunmak için...

Anasayfa | Hakkımızda | Gülsan Cam İşleme | Gülsan Profil | Gülsan Makina | Kariyer | İletişim